Kontakt

Na początek zapraszamy do wykonania telefonu

505 501 730

Dzięki rozmowie łatwiej zrozumieć oczekiwania Klienta.

Lepiej można wyjaśnić aspekty techniczne, oraz precyzyjnie odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Naturalnie zapraszamy do korespondencji Email na którą staramy się odpowiadać jak najszybciej.

W 95 procent przypadkach pomiar wykonywany jest przez klienta, lecz zapewniamy, że nie trzeba się bać pomiarów, ponieważ zgodnie ze sztuką budowlaną sauna jest pomniejszona o kilka cm. Także nawet w przypadku pomyłki  o 1 cm, 2cm a nawet 3 cm, nie muszą się państwo obawiać, że sauna nie będzie pasować. Zazwyczaj zmniejszamy zabudowę o 4-6 cm z całości. Aby zrobić miejsce na kable jak i zachować prawidłową dylatację od ściany.

W przypadku mocno skomplikowanych pomieszczeń, które posiada więcej niż jeden skos, pomiar wykonuje się osobiście przez przedstawiciela firmy lub przez klienta. Dodatkowo do pomiarów czasami prosimy o zdjęcia pomieszczenia. Łatwiej nam wtedy zobrazować cały projekt.

Pomiar & zdjecia

Wycena

Po przeprowadzonych rozmowach / korespondencji email / Zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta oraz wymiarami sauny podawana jest wycena, która obejmuje budowę, transport ,oraz montaż gotowej sauny u klienta wraz ze wszystkimi elementami jak piec, sterownik, czy akcesoria do sauny.

Po akceptacji wyceny wykonywany jest projekt 2D. Każdą saunę tworzymy indywidualnie pod przestrzeń klienta.Na rysunku widoczne są ściany pomieszczenia, ściany sauny, układ ławek, umiejscowienie pieca i sterownika, umiejscowienie oświetlenia, oraz legenda dla ułatwienia odczytania projektu.

Projekt

Umowa & zaliczka

Następnym etapem jest sporządzenie umowy o dzieło / sprzedaży  , gdzie zawarte są wszystkie szczegóły techniczne sauny , warunki gwarancji, termin realizacji,projekt graficzny,wynagrodzenie  itp.

Dokument podpisywany jest obustronnie. Wymagamy zeskanowania podpisanej umowy oraz przesłanie na email.

Zaliczka na poczet prac wynosi 35 % wyceny sauny.

Montaż gotowej  sauny na miejscu trwa od 4 do 8 godzin.

Po tym czasie można się cieszyć własnym domowym centrum SPA.

Montaż sauny